Çalık Enerji

BİZDEN HABERLER - 2019


Yenilenebilir Enerji Görünümü Konferansı Gerçekleşti

2019

Çalık Holding'in ana sponsorları arasında yer aldığı Atlantik Konseyi Türkiye ve Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası(EBRD) ev sahipliğinde düzenlenen "Yenilenebilir Enerji Görünümü Konferansı: Türkiye, Orta Asya, Kafkaslar ve Batı Balkanlarda Finansman, Yatırım, Yasal Düzenlemeler ve Yeni Teknolojiler" İstanbul'da gerçekleşti.

Devamı...
IQPower Uygulama Projemize Ödül

2019

Uluslararası yazılım geliştirme ve danışmanlık hizmetleri veren teknoloji şirketimiz IQB Solutions, Microsoft İş Ortakları Zirvesi 2019'da Çalık Enerji IQPower Uygulama Projemiz ile üretim alanında en başarılı proje seçilerek, Üretim Sektörü Dijital Dönüşüm Ödülü'ne layık görüldü.

Devamı...

Çalık Holding 1. Avaza Ekonomi Forum'una Katıldı

2019

Türkmenistan'ın Avaza kentinde gerçekleştirilen 1. Hazar Ekonomi Forumu, Türkmenistan Başkanı Sayın Gurbanguly Berdimuhamedov'un ev sahipliğinde ve Hazar Denizi'ne kıyısı olan ülkelerin üst düzey delegasyonunun katılımı ile gerçekleşti.

Devamı...Özbekistan Projelerimiz'e Üst Düzey Ziyaret Gerçekleşti

2019

Özbekistan'da 2017 yılında inşa çalışmalarına başladığımız Turakurgan ve Navoi-2 Elektrik santrali proje çalışmalarımızı yerinde görmek ve yetkililerden projeler hakkında bilgi almak üzere Özbekistan Devlet Başkanı Sn. Şevket Mirziyoyev ve beraberindeki heyet projelerimizi ziyaret etti.

Devamı...